Strona główna > Pociągi "Słoneczny Bis", oraz "Słoneczny", mogą szybko i tanio zawieźć nad morze.

Szukasz tanich produktów? Zobacz gazetki promocyjne wszystkich sieci handlowych w Polsce!

Po dwuletniej przerwie uruchomiony został pociąg "Słoneczny" z Warszawy do Ustki. Dostępny jest także jego zielono-żółto-biały odpowiednik "Słoneczny Bis", który kursuje do Gdyni. Pociągi "Słoneczny", i "Słoneczny Bis", świetne oferty dla wczasowiczów Na wybrzeże przewożą nas charakterystyczne piętrowe pociągi. Źródło: Adobe Stock

Na wybrzeże zabiorą nas pociągi "Słoneczny", oraz "Słoneczny Bis". Planujesz wakacje nad morzem? Nie jedź samochodem! Wybierz pociąg "Słoneczny", lub "Słoneczny Bis". Pociąg "Słoneczny" zabierze Cię z Dworca Centralnego w Warszawie, z Ustki i z powrotem. W soboty, niedziele i święta możemy podróżować z Warszawy do Gdyni pociągiem "Słoneczny Bis".

Do Ustki "Słoneczny", pociąg, który odjeżdża z Dworca Centralnego w Warszawie o godzinie 5 :55, aby codziennie dotrzeć do stacji docelowej w Ustce do godziny 11:25, trwa około 5,5 godziny. Pociąg wyjeżdża z Ustki o godzinie 5:55 i wraca na Dworzec Centralny w Warszawie o godzinie 18:04. Nad morze "Słonecznym", pociągiem "Słonecznym pociągiem" można szybko i tanio dojechać nad morze. Fot: Adobe Stock. Do Trójmiasta "Słoneczny Bis", czyli pociąg kursujący z Trójmiasta na wschód, to świetna opcja, jeśli szukasz taniej podróży. Nie kursuje on w weekendy i święta (soboty, niedziele, a także 15 sierpnia). Pociąg wyjeżdża ze stacji Warszawa Zachodnia około 9:03, a w ostatni weekend sierpnia o 9:13. Odjeżdża z Dworca Centralnego o 9:24. "Słoneczny Bis" zatrzymuje się na każdej stacji, na której zatrzymuje się pociąg "Słoneczny". Do Gdańska pociąg "Słoneczny Bis" przyjedzie o 12:34. Do Sopotu przyjedzie o 12:48, a do Gdyni Głównej o 12:56. Pociąg powrotny "Słoneczny Bis" wyruszy z Gdyni Głównej około 18:29, a na Dworzec Centralny w Warszawie dotrze o 21:59.

Podróż jest przyjemna - jak mija Komfortowe warunki jazdy są zagwarantowane w "Słonecznym", pociągach. Są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, a wagony są klimatyzowane. Dostępne są stojaki na rowery. Po drodze można się posilić.

Bilety z rabatem Trudno dojechać na wybrzeże jakimkolwiek innym środkiem transportu w tak atrakcyjnych cenach. 75 zł dostaniesz za bilet w jedną stronę na "Słoneczny", pociąg, który kursuje z Dworca Centralnego w kierunku Ustki. Studenci zapłacą 36,75 polskich lirów. O 30 zł mniej zapłacą studenci za przejazd "Słonecznym", oraz "Słonecznym Bis", pociągami do Trójmiasta. Oferta specjalna: 7 zł dla turystów, którzy jadą ze Słupska lub Ustki. Warto dodać, że na stronie Kolei Mazowieckich znajduje się szczegółowy cennik oraz rozkład jazdy pociągów "Słoneczny Bis", oraz "Słoneczny".